POZNAJ NAWI SOLUTIONS

O Firmie

Image

NAWI Solutions to lider w wyrobach z laminatu - gwarantujemy terminowe wykonanie i dostawę, z zachowaniem wszystkich wymogów stawianych przez klienta zarówno technicznych jak i jakościowych. Wykonujemy niezbędne elementy w dziedzinach takich jak: kolejnictwo, automotive, sprzęty wodne, energetyka i lotnictwo, maszyny rolnicze i budowlane, komunikacja miejska, branża medyczna, baseny i wiele innych.

Jesteśmy gotowi do współpracy w zakresie produkcji laminatów jako podwykonawcy dla każdej branży. Wykonanie na podstawie przesłanej dokumentacji technicznej obejmuje: modele, formy, elementy końcowe uzbrojone w inserty metalowe, lakierowanie. Gotowy produkt pakujemy i dostarczamy do klienta.

Oferujemy terminowość, niezawodność, zaangażowanie i partnerstwo dla każdego naszego Klienta. Dzięki naszym działaniom nie stoimy w miejscu tylko pniemy się w górę i otwieramy na inne segmenty rynku!

Obecnie posiadamy 4 zakłady produkcyjne oraz 3 hotele pracownicze przy swoich zakładach produkcyjnych, które łącznie zapewniają 670 miejsc noclegowych.